Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardziej przerażają mnie nacjonaliści niż uchodźcy. Niech nacjonaliści zbiorą się w jednym miejscu i niech sobie sami ze sobą żyją.
To przyjmij sobie uchodźców, wszystkich, bez wyjątku ale u siebie w domu. Daj im utrzymanie czyli tzw wikt i opierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim trzeba dobrze pisać, żeby wiadomo było, czy warto czytać.   Tytuł to pierwszy element, coś jak wizytówka - ma sygnalizować, o czym jest tekst, a nie wprowadzać w błąd.   W tym kontekście takie porady jak "Trzeba czytać całość" można wsadzić w buty, będzie cieplej zimą.
ja zupełnie inaczej to odczytałam. Wiadomo że skoro manifestacja, to przeciw uchodźcom. Zresztą trzeba czytać całość, a nie tylko tytuł
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manipulacja tytułem. Ewidentna manipulacja. I to nie po raz pierwszy zresztą. Pytanie: kiedy wreszcie wyrugujemy z rynku tego typu gazetki, które próbują nami manipulować i działają na naszą szkodę?? Po pierwsze: PRZESTAĆ KUPOWAĆ WYDANIA PAPIEROWE. Po drugie: Używać blokad reklam typu ublock, adblock - dzięki którym nie damy im zarobić na wyświetlaniu reklam. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły jak uwolnić Polskę od takich szkodników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adblocka to ja od dawna używam, wyłączam tylko na stronach dobrej, uczciwej prasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem jednym z anarchistów który kontrmanifestował pod Pocztą. Nacjonaziści wcale nie są zainteresowani walką z ISIS. Terroryzm islamski jest im przydatny do tego by rozpętywać nienawiść rasową i religijną między ludźmi. Chca na tym ugrać kapitał polityczny. Dlatego atakują imigrantów, ignorując fakt, że są to właśnie ofiary które musiały uciekać przed wojną i terrorem islamistów. Dlatego wielu nacjonazistów podpala ośrodki dla azylantów w Niemczech i Szwecji, ale ani jeden nie walczy z bronią w ręku przeciw ISIS Jedyna piechota która walczy z Państwem Islamskich to lewacka partyzantka kurdyjska (PKK, YPG) wspierana przez "Lwy Rojavy"międzynarodowy batalion ochotników z całego świata, również Europy który tworzą komuniści, socjaliści i anarchiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko jakie glupie lewactwo. jak chca sie integrowac to niech do dzielnic muzulmanskich pojada. idioci i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jednego z "anarchistów, którzy kontrmanifestowali pod pocztą": dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska? Narodowcy w mediach występują pod własnymi nazwiskami. Wstydzisz się czegoś? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są prawdziwi anarchiści ci prawdziwi walczą z globalistami każdy głupi wie ze uchodców jest 15 % a plan przemytu imigrantów sponsoruje własnie globalista to sa lewacy i pseudo anarchiści lub ciemnota która nie wie o co w tym chodzi nie mylcie ich z prawdziwymi anarchistami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turcja jest duża. Hotele będzie miała na riverze puste jak Rosjanie tam nie poleca.Będzie gdzie uchodźców lokować. No i do meczetów będą mieli blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam był Grzegorz S ktory był w Solidarnej Polsce Ruchu Narodowym Kukizie i KORWiN i to w przeciągo 12 miesięcy teraz jest w ONR super...żenada
Cierpliwości, niedługo ten błędny rycerz zapuka do PSL :D Albo zwerbują go w końcu Ukraińcy :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...